WINE HOUSE URLA HAKKINDA

Hikayemiz

Yeniyiz. Hem yöreye, hem de bu işe. Uzun yıllardır misafiri olduğumuz Ege'nin yerlisi olmak için çıktık yola. Gönlümüzü adadık, alın terimizi akıttık; sizin ve misafirlerinizin Urla'da keyifli vakit geçirmeleri için çalışıyoruz.

Akdeniz mutfağını yerel hammaddelerle hazırlıyor, leziz yerel ve ulusal içecek seçkimizle sizlerin beğenisine sunuyoruz.  En kısa zamanda zeytin ağaçlarının altındaki bahçemizde sizleri ağırlamak üzere bekliyoruz.

Sizi şaşırtmaya

HAZIRIZ

Amacımız aklınızda kalmak; bizi tekrar ziyaret etmeyi isteyerek, lezzetli yemeklerimizi ve misafirlerinizle birlikte  Wine House Urla'da geçirdiğiniz vakti tekrarlamak isteyerek hatırlanmak. Bunu yapmak için size dönemsel sürprizlerle dolu menüler hazırlayan genç, dinamik ama işinde de bir o kadar profesyonel bir mutfak ekibimiz ve onların hazırladığı türlü lezzeti size en kaliteli şekilde sunarak ziyaretinizi keyifli kılacak bir servis ekibimiz var.

Wine House Urla'da yaşadığınız deneyimin bizi haklı çıkartması ve hayatınıza yeni bir lezzet durağı eklemesi en büyük arzumuz. Bir sonraki ziyaretinizi planlamak ve rezervasyon yapmak için tıklayınız.  

Chefs